środa, 13 kwietnia 2011

VIPERA Jumpy nr 108 (GR)

Drogi czytelniku.

Zwróć proszę uwagę na fakt, że poniższy post został oznaczony symbolem GR- gościnna recenzja. Oznacza to, że autorem zarówno tekstu jak i zdjęć tu prezentowanych nie jestem ja- 82Inez. Autor, za zgodą którego publikuję to na moim blogu podpisał się na końcu notatki i to On bierze odpowiedzialność za poniższy wpis.

Gdybyś jednak drogi czytelniku zauważył tu pewne nieprawidłowości- fakt „zapożyczenia” tekstu czy też zdjęć z sieci bez zgody prawdziwego autora- bądź uprzejmy poinformować mnie o tym w komentarzu do notatki i zamieść proszę link ową nieprawidłowość dokumentującą. Post zostanie wówczas czym prędzej usunięty.

Dziękuję i życzę przyjemnej lektury.

82Inez

Pragnę opisać lakier do paznokci VIPERA Jumpy nr 108. Jest to kolor blado-różowy. Jak dla mnie jest bardzo naturalny. W ogóle mi nie odpryskuje, aczkolwiek ściera się nieco na końcówce paznokcia. Trzyma się ok. 5 dni, a chcę zaznaczyć, że nie używam pod niego żadnej bazy. Wystarczy jedna warstwa lakieru i efekt jest zadowalający. Zapach ma jak każdy lakier . Jestem z tego lakieru bardzo zadowolona .

Autor: 1998natalia20

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Proszę o nie zostawianie komentarzy typu "Zapraszam do mnie", próśb o dodanie do obserwowanych oraz podobnych służących autopromocji blogów czy stron personalnych.
Dziękuję bardzo :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...