piątek, 15 kwietnia 2011

Lakiery Golden Rose (GR)

Drogi czytelniku.

Zwróć proszę uwagę na fakt, że poniższy post został oznaczony symbolem GR- gościnna recenzja. Oznacza to, że autorem zarówno tekstu jak i zdjęć tu prezentowanych nie jestem ja- 82Inez. Autor, za zgodą którego publikuję to na moim blogu podpisał się na końcu notatki i to On bierze odpowiedzialność za poniższy wpis.

Gdybyś jednak drogi czytelniku zauważył tu pewne nieprawidłowości- fakt „zapożyczenia” tekstu czy też zdjęć z sieci bez zgody prawdziwego autora- bądź uprzejmy poinformować mnie o tym w komentarzu do notatki i zamieść proszę link ową nieprawidłowość dokumentującą. Post zostanie wówczas czym prędzej usunięty.

Dziękuję i życzę przyjemnej lektury.

82Inez

...WITAM.CHCIALABYM PODDAC RECENZJI NOWE LAKIERY,KTÓRE KUPIŁAM PO RAZ PIERWSZY I JESTEM ZACHWYCONA. SĄ TO LAKIERY FIRMY GOLDEN ROSE,KTÓRE MAJĄ DUŻA GAMĘ KOLORÓW. JA WYBRAŁAM ZIELEN I TURKUS. LAKIERY MAJĄ ŚLICZNY POŁYSK, UTRZYMUJĄ SIE DLUGO NA PAZNOKCIACH,BUTELECZKI MAJĄ FAJNY KSZTALT,PEDZELEK JEST WYGODNY W UZYCIU.LAKIER SIĘ NIE CIĄGNIE PODCZAS UZYCIA.FAJNE JEST RÓWNIEŻ TO,ŻE MAJA TANIA CENE BO KOSZTUJĄ 4,50 A NIE SA TANDETNE I POZOSTAJA NA PAZNOKCIACH NIE ODPRYSKUJA.POZDRAWIAM...

NUMERY LAKIERÓW: 222, 212


Autor: DARIADARUHA

4 komentarze:

Proszę o nie zostawianie komentarzy typu "Zapraszam do mnie", próśb o dodanie do obserwowanych oraz podobnych służących autopromocji blogów czy stron personalnych.
Dziękuję bardzo :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...