piątek, 22 kwietnia 2011

Mgiełka do ciała, Avon (GR)

Drogi czytelniku.

Zwróć proszę uwagę na fakt, że poniższy post został oznaczony symbolem GR- gościnna recenzja. Oznacza to, że autorem zarówno tekstu jak i zdjęć tu prezentowanych nie jestem ja- 82Inez. Autor, za zgodą którego publikuję to na moim blogu podpisał się na końcu notatki i to On bierze odpowiedzialność za poniższy wpis.

Gdybyś jednak drogi czytelniku zauważył tu pewne nieprawidłowości- fakt „zapożyczenia” tekstu czy też zdjęć z sieci bez zgody prawdziwego autora- bądź uprzejmy poinformować mnie o tym w komentarzu do notatki i zamieść proszę link ową nieprawidłowość dokumentującą. Post zostanie wówczas czym prędzej usunięty.

Dziękuję i życzę przyjemnej lektury.

82Inez


Dobra mgiełka do ciała ma do spełniania dwa zadania: odświeżać skórę i nadawać jej delikatny zapach.

Z pierwszego zadania mgiełka z Avonu wywiązuje się znakomicie: po jej użyciu od razu czujemy niesamowite orzeźwienie i lekkość .

Jeśli chodzi o drugi warunek, produkt Avonu nie jest zbyt dobry . Owszem, w linii Naturals możemy dostać bardzo dużo zapachów, z których większość pachnie bardzo naturalnie i owocowo . Gorzej sprawa się przedstawia, gdy chcemy, aby po użyciu mgiełki zapach utrzymywał się przez dłuższy czas. Niestety, w produkcie Avonu zapach jest bardzo nietrwały . Na skórze utrzymuje się on około pół godziny, na ubraniach i włosach, efekt jest nieco dłuższy.

Ogólnie rzecz biorąc mgiełka do ciała z Avonu jest produktem godnym polecenia ze względu na niesamowite orzeźwienie, jakie daje jej używanie oraz na duży wybór zapachów.

Ogólna ocena: polecam

Ilość opakowań: 2

Długość stosowania: 4 miesiące

Ponowny zakup: tak

Cena: 9,90 zł

Objętość: 125 ml

Aplikacja: 5/5

Kolor: brak

Zapach: 5/5

Opakowanie: 5/5

Cena: 5/5

Wydajność: 4/5

Konsystencja: 5/5

Autor: Gabrysia

1 komentarz:

Proszę o nie zostawianie komentarzy typu "Zapraszam do mnie", próśb o dodanie do obserwowanych oraz podobnych służących autopromocji blogów czy stron personalnych.
Dziękuję bardzo :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...