piątek, 22 kwietnia 2011

Peeling z koralowcem do twarzy A.T.W. (GR)

Drogi czytelniku.

Zwróć proszę uwagę na fakt, że poniższy post został oznaczony symbolem GR- gościnna recenzja. Oznacza to, że autorem zarówno tekstu jak i zdjęć tu prezentowanych nie jestem ja- 82Inez. Autor, za zgodą którego publikuję to na moim blogu podpisał się na końcu notatki i to On bierze odpowiedzialność za poniższy wpis.

Gdybyś jednak drogi czytelniku zauważył tu pewne nieprawidłowości- fakt „zapożyczenia” tekstu czy też zdjęć z sieci bez zgody prawdziwego autora- bądź uprzejmy poinformować mnie o tym w komentarzu do notatki i zamieść proszę link ową nieprawidłowość dokumentującą. Post zostanie wówczas czym prędzej usunięty.

Dziękuję i życzę przyjemnej lektury.

82Inez

Witam wszystkich.
Jest to moja pierwsza recenzja, która w samych superlatywach zachęci Was do wypróbowania produktu jakim jest peeling z firmy A.T.W. Tak więc zapraszam

Dokonałam zakupu tego produktu dość spontanicznie. Koleżanka przyniosła katalog z produktami A.T.W. i przeglądając go dość starannie skusiłam się na peeling z koralowcem który mnie chcąc nie chcąc zaintrygował. Ciekawość nie zna granic.

Jest to peeling delikatnie oczyszczający i nawilżający do twarzy, zawierający wyciąg z nagietka oraz rozdrobniony koralowiec. Przeznaczony jest do każdego typu cery jednak producent wskazuje w szczególności cerę tłustą oraz mieszaną, z tendencją do trądziku. Mam co jakiś czas problemy z cerą wiec to był kolejny powód dla którego postanowiłam sobie go sprawić. Poleca się stosowanie go głównie na okolicę czoła, nosa, brody czyli tzw. okolicę T.

Produkt ma bardzo przyjemny zapach i konsystencje / forma kremu z bardzo małymi drobinkami/. Bardzo dobrze się wchłania i delikatnie złuszcza naskórek oraz inne zabrudzenia co w przypadku cery trądzikowej jest dużym pozytywem. Produkt należy nakładać na zwilżoną skórę. Krem wchłonie się w skórę a pozostałe drobinki wystarczy zmyć wodą. Po zastosowaniu go cera staje się gładka i aksamitna. Powoduje jej uelastycznienie i doskonałe nawilżenie.

Peeling jest bardzo wydajny/ naprawdę niewielka ilość wystarczy aby osiągnąć wymagany efekt/ . Ja stosuję go dwa razy w tygodniu i jestem bardzo zadowolona.
Jak najbardziej polecam ten produkt. Według mnie jest świetny.

Cena ok. 16,00 / 50 ml

Pozdrawiam Wszystkich, którzy wytrwali do końca

Autor: Madak6c

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Proszę o nie zostawianie komentarzy typu "Zapraszam do mnie", próśb o dodanie do obserwowanych oraz podobnych służących autopromocji blogów czy stron personalnych.
Dziękuję bardzo :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...