niedziela, 17 kwietnia 2011

JOKO- nowe cienie UNIVERSE

W dzisiejszym poście chciałabym zapoznać Was z nowym asortymentem firmy JOKO.
Na wiosnę marka ta wprowadziła nowe kolory mineralnych cieni spiekanych UNIVERSE.

Zanim jednak przejdziemy do rzeczy chciałabym zaprezentować Wam całą paletą tych kosmetyków.
Oto co na ich temat pisze sam producent:

Cienie UNIVERSE

Bazą cieni spiekanych UNIVERSE jest mika – naturalny minerał skał magmowych – która w przeciwieństwie do tradycyjnego talku zapewnia skórze pełny dostęp do powietrza. Cienie spiekane zawierają nawet 90% pigmentów perłowych. Dzięki temu po naniesieniu na powieki uzyskiwany jest niespotykanie lśniący efekt, który ma znacznie dłuższą trwałość niż w przypadku cieni tradycyjnych. Naturalne składniki pozwalają spotęgować efekt nabłyszczenia, a zawartość wody umożliwia stosowanie cieni w dwóch wariantach: na mokro i na sucho. Aplikacja z użyciem wody sprawia, że kolor jest o ton ciemniejszy, a cienie zyskują efekt wodoodporności.

Wypiekanie

Podczas produkcji cieni UNIVERSE stosuje się unikalną metodę wypiekania, a proces produkcyjny jest w całości realizowany na terenie Polski.

Tradycyjne cienie są tworzone w procesie prasowania pod dużym ciśnieniem. Dlatego w cieniach prasowanych drobinki perłowe są zgniatane, a kosmetyki tracą efekt ikrzenia, który nadaje skórze blasku. Inaczej jest przy zastosowaniu unikalnej metody wypiekania opracowanej w polskiej fabryce JOKO Cosmetics. Dzięki niej iskrzące perełki pozostają nienaruszone i zachowują swoje naturalne właściwości.

Kolorystyka: UNO 6 kolorów, DUO 8 połączeń kolorystycznych

Sugerowana cena: UNO – 21 zł, DUO – 24 zł

Wiosenna paleta kolorów cieni spiekanych UNIVERSE jest wypełniona klasycznymi różami, fioletami i szarościami, ale nie brak w niej również soczystych granatów, czy papuziej zieleni. Cienie zawierają nawet 90% iskrzących perełek i kryształki minerałów, dzięki czemu pięknie podkreślają i rozświetlają oczy.


Poniższe cienie ułożone są w kolejności jak na obrazku powyżej.Pozdrawiam :*

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Proszę o nie zostawianie komentarzy typu "Zapraszam do mnie", próśb o dodanie do obserwowanych oraz podobnych służących autopromocji blogów czy stron personalnych.
Dziękuję bardzo :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...