sobota, 24 listopada 2012

Kobietyka- nowy kobiecy portal

Chciałabym Was dziś zaprosić na nowo powstały kobiecy portal. Autorkami artykułów które bedą się tam pojawiać są blogerki i youtubowiczki, w tym miedzy innymi ja :D.
Przyznaje że nie jest to tak proste jak by się mogło wydawać, ale obiecuje, że dołożę starań, aby były one jak najciekawsze.

Adres portalu to kobietyka.pl, TUTAJ jest ich strona na Facebooku.
Zapraszam serdecznie- bawcie się dobrze :)

Pozdrawiam :*

14 komentarzy:

 1. wczoraj na jak dbać o długie włosy zauważyłam tą stronę, muszę przyznać, że bardzo ciekawa. Wreszcie coś nowego, a nie stare oklepane porady.

  OdpowiedzUsuń
 2. Już zaglądam:) Chętnie poczytam i pooglądam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję, na pewno będę zaglądać na Kobietykę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Swietne juz tak zerknełam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przejrzałam tyle, ile zdążyłam i muszę powiedzieć, że zapowiada się ciekawie :) Na pewno nieraz zajrzę na tę stronkę :) Ale będziesz nadal prowadziła bloga i dodatkowo współtworzyła tę stronkę? :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cześć :) Jakiś czas temu wspominałam u siebie na blogu o akcji Szlachetna Paczka.. Teraz juz mamy wybraną rodzine, któej dokładnie możemy pomóc! Wszystkie szczegóły i informacje oraz lista najpotrzebniejszych rzeczy znajduję się u mnie w najnowszej notce ;) http://making-myself-beauty.blogspot.com/2012/11/b-jak-bloger-i-bohater-wybralismy.html
  Zapraszam do przyłączenia się, a także o podzielenie się akcją u siebie na blogu, aby jak najwięcej osób mogło się o niej dowiedzieć i pomóć! ;))
  Bardzo przepraszam za spam.. ale po prostu bardzo mi zależy na tym aby rodzina otrzymała pomoc ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. "Schizofrenia zabrała mi Syna..." - przeczytaj, proszę mój blog o chorobie, która dzień po dniu zabierała i wyniszczała mojego Syna, a rodzinę dewastowała psychicznie. Być może moje zapiski pomogą Ci bardziej świadomie spojrzeć na ten problem. Większość nie zdaje sobie sprawy, ile ludzi wokół nas cierpi na tę chorobę. MY - po ciężkiej walce przegraliśmy bitwę...

  Wejdź, proszę na moją stronę http://schizofreniamojegosyna.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Proszę o nie zostawianie komentarzy typu "Zapraszam do mnie", próśb o dodanie do obserwowanych oraz podobnych służących autopromocji blogów czy stron personalnych.
Dziękuję bardzo :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...